Про нас

У величезних гіпер маркетах – Ви просто безликий покупець, якого прагнуть провести до каси з максимально можливою сумою в чеку. Для команди мережі магазинів підлогового покриття «Крона» - Ви клієнт, Ви особистість! Наша мета – задовольнити потребу клієнта, допомогти обрати якісну підлогу, яка вдовольнить його смак та чудово доповнить омріяний інтер’єр. Щоб забезпечити широкий вибів, ми постійно працюємо над розширенням та удосконаленням асортименту, відслідковуємо сучасні тенденції в дизайні інтер’єру. В салонах – магазинах «Крона» представлені найкращі бренди провідних виробників.

Для того, щоб надавати клієнтам якісну консультацію, ми регулярно підвищуємо рівень своєї компетенції відвідуючи семінари, виставки та спілкуючись з європейськими колегами і виробниками.

Тому в «Крона» легко обрати якісне, сучасне підлогове покриття будь-якого виду з представлених на сайті. Коли Ви переступаєте поріг магазину «Крона» - Ви однозначно відчуваєте індивідуальний підхід, отримуєте необхідну інформацію та кваліфіковану пораду. Майстри команди «Крона» не лише професійно встановлюють підлогу, а й допомагають вирішити та усунути проблемні нюанси, які можуть виникати при заміні старої підлоги на нову.

Завжди вигідні акційні пропозиції та дії диференційована система знижок залежно від об’єму замовлення.

Особливо приємно, що наші клієнти завжди залишаються задоволеними та рекомендують салони-магазини «Крона» своїм родичам та друзям.