Клеї, лаки та олії

Клеї, лаки та олії

Паркетна хімія

 

Довговічність та чудовий вигляд паркету залежить від того, які використовуються лаки, клеї, шпаклівки та грунтовки. Всю паркетну хімію за складом можна розділити на три категорії:

 

  • На водній основі (дисперсійні),

  • На розчинниках ( на основі спирту),

  • Двокомпонентні (реактивні).
     

Паркетна хімія на водній основі безпечна для людини та навколишнього середовища, абсолютно негорюча і не має різкого запаху. Але вона підходить не для всіх видів паркету, особливо це стосується паркету з фруктових сортів деревини (груша, яблуня, вишня і т.д.), а також буковому паркету, які сильно піддаються деформації під дією вологи та температури.

Паркетна хімія на розчинниках характеризується тим, що не має обмежень в застосуванні. Вона чудово поєднується з усіма відомими видами паркету. Лаки на основі розчинників глибоко проникають в деревину і таким чином суттєво змінюють її забарвлення , а клеї застигають швидше дисперсійних – за 3-5 діб.

Двокомпонентна паркетна хімія не містить ні води, ні розчинників і тому застосовуються для монтажу паркету навіть з найбільш «вибагливих» порід. Двокомпонентні засоби дуже міцні , стійкі та швидко висихають.

Покриття з олії не накопичують статичну електрику, не утворюють плівку на підлозі і відмінно підкреслюють природню текстуру деревини. Проникаючи глибоко в деревину, олія суттєво підвищує зносостійкість верхнього шару паркету.

Мережа магазинів «Крона» пропонує паркетну хімію Bona (Швеція),  еко лаки та клеї «Анед» (Україна), а також є офіційним дилером професійних засобів для монтажу паркету та догляду за ним Adesiv (Італія).