Ламінат

Ламінат

Cучані Грані Комфорту

 

Будучи штучним матеріалом з рядом переваг в експлуатації, ламінат поєднує в собі бездоганний зовнішній вигляд справжнього дерева різних порід та інших неймовірних декорів, підібраних відповідно до вимог часу та тенденці в дизайні інтер’єру.

Ламінат – це матеріал з структурою продуманою до дрібниць. Верхній декоративний шар з малюнком імітує поверхню деревини чи іншого матеріалу. (до прикладу керамічної плитки чи паркету з інкрустацією узором). Він покривається захисним шаром спеціального матеріалу, стійкого до стирання.

Далі – плита HDF, що є особливо міцною, забезпечує стабільність геометричних параметрів дошки і протистоїть волозі.

Нижній стабілізуючий шар захищає ламінат від вологи.

Ламінат – це міцне та стійке до стирання підлогове покриття, що добре проводить тепло, зберігає колір та блиск під дією сонячних променів.

Завдяки замковій системі з’єднання його укладають “плаваючим”  способом без застосування клею.

Ламінована підлога призначена для тих, хто шукає чудовий зовнішній вигляд справжньої дерев’яної підлоги та ідеальні технічні характеристики  ультрасучасного підлогового покриття.

В асортименті ламіновані підлоги фірми  Kronopol (Польша) , що входить до складу швейцарського холдингу Swiss Krono Group.

Фірми  EGGER ( Німеччина), що нагороджена сертифікатом “Блакитний ангел” який підтверджує екологічність та абсолютну безпечність продукції.  Виробник представляє водостійку колекцію ламінованої підлоги, яка є стійкою до вологи навіть у ванній кімнаті!

Міцний, стійкий ламінат з довгостроковую гарантією та  неймовірно природними декорами, що максимально імітують натуральну деревину представлені брендами Alsapan (Франція) та Kaindl (Австрія).

Надміцний ламінат з широким асортиментом декорів та структур, водостійкий з гарантією на 21 рік представлений німецьким брендом HARO.