Паркет

Паркет

Паркет Вічна Класика

 

Одним з найбільш традиційних і широко відомих підлогових видів є  класичний паркет. Кожна його планка складається з цільного масиву деревини однієї породи дерева. Це забезпечує довговічність паркету і можливість його ремонтувати. Паркет можна неодноразово шліфувати та реставрувати , повертаючи йому бездоганний зовнішній вигляд на довгі роки.

Перевага штучного паркету – широкий вибір варіантів укладання : це всім відома «ялинка», пряма, діагональна і навіть хаотична «палуба», прямий чи розвернутий «квадрат», «плетіння» та «драбинка». Такий широкий вибір здатний задовольнити навіть найбільш вишуканий смак.

Натуральність деревини, цілісність породи на всю товщину, можливість обрати варіант укладання, довговічність та «жива» природа виробу – все це дає паркетові змогу залишатись на піку популярності вже багато віків, створюючи традиції та «вічну класику» підлогових покриттів.

Крім класичного паркету існують інші його види.

Палацовий (художній) та геометричний паркет – це справжня знахідка для тих, хто мислить нетипово.  Різноманітність відтінків та текстур порід, які використовуються для його виготовлення, дозволяють втілити в життя широкий спектр візерунків, що асоціюються з дорогоцінними килимами. Такий паркет може стати чудовим доповненням сучасного інтер’єру, будь то просторий зал, жила кімната чи дитяча. Можливість втілювати будь-які ідеї майже безмежна, починаючи від сімейного гербу, логотипу компанії, символів природи чи фрагменту художньої композиції.