Паркетна дошка

Паркетна дошка

Максимум Зручності – Мінімум Зусиль

 

Сьогодення диктує високий темп життя і бажання людини встигнути якомога більше робить паркетну дошку найпопулярнішим видом натурального підлогового покриття. Вона поєднує в собі природну енергію справжньої деревини і зручність монтажу та експлуатації.

Паркетна дошка – це повність натуральне підлогове покриття, що складається з окремих елементів у вигляді тришарової чи двошарової конструкції. Нижній компенсаційний шар зазвичай виготовляється з деревени хвойних порід і забезпечує стабільність форм. Ламелі середнього шару розташовуються перпендикулярно до волокон нижнього шару. Таким чином вони компенсують напругу між шарами і роблять паркетну дошку набагато міцнішою та стійкішою до перепадів температури і вологи. Верхній шар з цінних порід деревини уже покритий в заводських умовах лаком чи олією, що захищає паркетну дошку від впливу зовнішнього середовища.

Окрім фінішного покриття максимум зручності забезпечує і замкова система з’єднання, що дає можливість не лише швидко укласти паркетну дошку “плаваючим” способом, але і значно зекономити на засобах укладки. А можливість користуватись паркетною дошкою одразу після монтажу відповідає девізу всіх сучасних людей, які поспішають жити, прагнуть і отримують максимум комфорту при мінімальній затраті зусиль.

В асортимені паркетна дошка таких виробників, як : Barlinek (Укрїна), Befag (Угорщина), Serifoglu (Турція), Focus Floor (Фінляндія), HARO (Німеччина).