Плінтус та підкладка

Плінтус та підкладка

Елемент, який зробить вигляд підлоги елегантним

 

Який би вид підлового покриття  Ви не обрали, плінтус – це елемент , який зробить вигляд підлоги елегантним та довершиним.

В асортименті :

  • Пластикові плінтуси з м’якими краями, що ідеально прилягають до стіни та підлоги та з вставкою для кабеля виробників Line Plast (Україна), San Décor  (Україна), VOX (Польша).

  • Ламіновані плінтуси (МДФ) від Kluchuk (Україна) , Eterno ( Україна), Супер Профіль (Україна).

  • Плінтус МДФ Paint-on вкритий спеціальною білою плівкою, який можна пофарбувати. NF Neuhofen Holz GmbH (Австрія).

  • Шпоновані дерев’яні плінтуси з широкою гамою кольорів , моделей та висотою від 40 мм до 100 мм від Barlinek (Україна), Kluchuk (Україна), Eterno ( Україна).

  • Масивні дубові плінтуси відчизняного виробника.

Якісна основа – це запорука того, що підлога надійно прослужить Вам багато років. Отже підкладку під ламіновано підлогу та паркетну дошку варто обирати ретельно.

Універсальна амортизаційна підкладка з полістиролу усуває нерівності, вологостійка, екологічна, забезпечує тепло та шумоізоляцію. Для підлоги з підігрівом пропонується перфорована полістирольна підкладка.

Еко плита – це підкладка з натурального деревного волокна - одна з кращих підкладок для підлоги. Ця підкладка має хороші звукоізоляційні характеристики, екологічно чиста і досить міцна. В асортименті еко плита, що виготовляється в Україні та Польщі.

Коркова підкладка виготовляється з кори  коркового дуба, переробленої в крихту, яка  змішується з природною клейкою складовою кори. Тому продукт є абсолютно екологічно чистим. Підкладка володіє відмінною теплоізоляцією, шумоізоляцією, чудово усуває нерівності, можливе повторне використання.

Пропонуємо вам коркову підкладку виробників Португалії.