Спортивні та дитячі майданчики

Спортивні та дитячі майданчики

Ландшафтне покриття

 

Дизайну ландшафту сьогодні приділяють не менше уваги, ніж підлоговим покриттям в інтер’єрі.  Однак темп життя сучасної людини набирає все більше обертів. І прагнення створити красиве подвір’я вже тісно поєднується з вимогою витрачати менше часу та ресурсів на догляд за ним.

В 1960-х роках з’являється штучна трава – покриття, що створює красивий, довговічний газон, що економить час та ресурси на догляд за подвір’ям.

Спочатку це покриття активно використовувалось на спортивних стадіонах, а згодом штучний газон почав з’являтись на подвір’ях  біля будинків. Покриття має ряд суттєвих переваг. По-перше, трава не потребує добре. Отже економляться кошти та не застосовуються пестициди. Особливо хочеться відмітити, що такий газон не потрібно косити. Тож догляд за ним легший, ніж за природнім газоном. По-друге , такий газон ідеально підходить для активних людей та дітей, які люблять пригати, бігати та грати на своєму подвір’ї. Зовнішній вигляд трави аніскільки не страждає від таких навантажень. Крім того травми на такому покриттю виникають набагато рідше. Штучний газон зовсім не ковзкий, пружній та зручний.  Великим плюсом є економія води та часу на полив газону, адже штучна трава зовсім цього не потребує.

CC Grass (Китай), Jutagrass (Чехія), Limonta (Італія).

Для безпеки дітей під час прогулянки на дитячих майданчиках також є чудове рішення.  Плити з гумової крихти дозволять дітям грати без ризику отримати серйозну травму при падінні з гірки або гойдалки. Амортизуючі, пружні гумові плити забезпечать безпеку дитячого майданчика на багато років. А завдяки тому, що плити мають кілька варіантів кольорів, ви зможете реалізувати будь-які дизайнерські рішення для покриття дитячого ігрового майданчика. Використовуються також в  скейт-парках, скалодромах та біля басейнів. Гумові плитки придатні для постійного використання, в тому числі і в дощові періоди року, оскільки не вода не утворює калюж на поверхні покриття та швидко випаровується з нього.  Крім того таке покриття  з легкістю можливо встановити на різні поверхні, будь то бетон, асфальт, гравій, пісок або інший грунт, воно не потребує постійного обслуговування  та легко прибирається. В асортименті гумова плитка вітчизняних виробників.