Терасна дошка

Терасна дошка

Ідеальне підлогове покриття для екстер’єрів

 

Терасна дошка – це особливий вид підлогового покриття призначений для укладки на відкритій території. Цей вид покриття широко застосовується в ландшафтному дизайні для благоустрою терас, альтанок, доріжок в саду, територій навколо басейну.

Для виробництва терасної дошки використовуються стійкі до кліматичних змін породи деревини, такі як: тік, мербау, сосна, дуб, ясен та ін.  Використовується як деревина, що пройшла процес сушіння природним шляхом, так і деревина, що прийшла термообробку.

Також поширення набула терасна дошка з полімерного композиту. Кількість натуральної сировини у такому матеріалі досягає 70 %, що робить будматеріал безпечним для використання у зонах, де бувають діти та тварини.

Крім естетичних якостей терасна дошка володіє рядом переваг. По-перше, якісна терасна дошка обовя’язково має “антисліп” поверхню, що забезпечує безпечну ходу по ній навіть в сиру погоду. По-друге, даний вид покриття стійкий до впливу навколишнього середовища: дощу, снігу, сонцю, вітру, бруду та шкідників.

Інакше кажучи, терасна дошка – це вид підлогового покриття, яке роками знаходиться на відкритому чи закритому просторі і при цьому не втрачає своєї якості.

В магазинах «Крона» представлена терасна дошка таких брендів: Tardex, P&W (Polymer & Wood), Holzdorf (Україна), Gamrat (Польша), Bruggan (Бельгія), Legro ( Угорщина).